Телефон +380503173000
Адрес м.Львіввул. Б. Хмельницького 219Б
E-mail sales@xmapa.com.ua
Viber +380503173000
                                      Піксельний медіафасад
Медиафасад - светодиодные ленты и сетка из тросиков

Обработка видео...


Ще одним із способів яскраво заявити про себе, є використання піксельного медіафасаду. Цей різновид медіафасадів ідеально підходить для встановлення на скляні і вигнуті поверхні неправильної форми. Низький вага дозволяє встановити його на будь-яку стіну.Спосіб установки, з використанням сталевих тросів, дозволяє збирати медіафасади практично будь-якої форми і розміру. 
Використання піксельного медіафасаду дає можливість використовувати різні кроки пікселя як по горизонталі, так і по вертикалі, що може виявитися оригінальним рішенням в оформленні будівлі медіафасадом.
Крок піксельного медіафасаду починається від 60мм і до 300мм . Саме через наявність великої відстані між пікселями стає можливим зниження вітрового навантаження, що є важливим критерієм при установці . Прозорість і світлопроникнисть медіафасаду є його ключовим перевагою при розміщенні на скляній поверхні, так як повністю не перекриває огляд з приміщення. А завдяки високій роздільній здатності, яскравості, контрастності, піксельний медіафасад відмінно підходить для комерційного використання фасаду будівлі, як для власника бізнесу, так і для продажу медіафасаду як рекламного носія інформації.
Медіафасад- це найефективніший вуличний рекламний носій. Медіафасад є тим же світлодіодним екраном, але з полегшеною і напівпрозорою конструкцією. У більшості випадків медіафасади покривають майже всю площу фасаду будівель, і мають значні розміри. У поєднанні з динамічною картинкою, медіафасади привертає максимально можливу кількість уваги, отже, і серйозних рекламодавців, націлених на довгострокову співпрацю.